تبلیغات
مرد پنهان - پروتز آلت برای f2m ها
مرد پنهان

شاید خیلی هاتون اینا رو بدونید ولی گفتم  واسه کسایی که نمیدونن این پستو بذارم :

برای بچه های اف تو ام پروتز های جدیدی ساخته شده كه به لحاظ ظاهر و جنس شبیه پروتز معروف استرالیایی ترنس ها هست...برای دیدن فیلم این پروتز یا عكس هاش میل بزنید.....

(چون فعلا به دلیل محدودیت هایی نمیشه عكس رو رو وبلاگ بگذارم...ولی بچه های تی اس چه عمل كرده و چه نكرده می تونن عكس های پروتز رو ببینند..

email: pm.prothesis@gmail.com

این پروتز برای داشتن اعتماد به نفس بیشتر و داشتن احساس راحتی در پوشیدن انواع شلوارها و همچنین در رابطه جنسی می تواند تا قبل از عمل (فالو پلاستی) و حتی برای دوستانی كه عمل متویدیوپلاستی را انجام داده اند جایگزین خوبی باشد چراكه از لحاظ ظاهری و جنس سعی شده تا به حالت طبیعی بسیار نزدیك باشد . نمونه های موجود در ایران یا از لحاظ ظاهر قابل مقایسه نیستند و یا قیمت های بالای 300 هزار تومان دارند . توضیح: - این پروتز قابل شستشو و قابل انعطاف می باشد . - بدون ایجاد حساسیت برای پوست . - در هنگام داشتن رایطه استفاده از كاندوم توصیه می شود . - پروتز پی ام در سه نوع ارائه می گردد كه بستگی به مصرف ان دارد..(همگی دارای ظاهری بسیار طبیعی می باشند ) دوستان به دلیل برخی قوانین نمیشه عكسو رو اینجا بگذارم.... این پروتز ها برخلاف پروتز های قدیمی ساخت دیگران دارای كاتالوگ می باشد و 3 سایز مختلف. همچنین در جعبه كاندوم و یك عدد شورت مخصوص پروتز ارائه میشود... این پوتز ها فقط متعلق به دوستان ترنس است و به هیچ عنوان به افراد دیگر فروخته نمیشود . برای اطلاعات بیشتر و دیدن عكس ها میل بزنید : pm.prothesis@gmail.comیا با شماره 09382965869 عرفان تماس بگیرید.
 

نوشته شده در شنبه 4 آذر 1391 ساعت 03:30 ب.ظ توسط مرد پنهان نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت